request timeout error

Request Timeout Error

خطای 408 Request Timeout، یک کد وضعیت HTTP می باشد که به این معنی است که ریکوئستی که شما به سرور وب سایت ارسال کرده اید، بیش از آنچه که سرور وب سایت می تواند منتظر بماند، طول کشیده است. به عبارت دیگر ارتباط شما با وب سایت به پایان رسیده است.

متداول ترین دلیل بروز خطای 408 Request Timeout، یک URL نادرست است. همچنین ممکن است به دلیل اتصال کند یا مشکلات اتصال ایجاد شود.

408-request

408 Request Timeout Errors

این پیام های خطا اغلب توسط هر وب سایت به خصوص سفارشی می شوند ، بنابراین این خطا ممکن است خود را به روش های بیشتری نسبت به موارد معمول ذکر شده در زیر نشان دهد:

  • 408: Request Timeout
  • HTTP Error 408 – Request Timeout

این خطا درست مانند صفحات وب در داخل پنجره مرورگر اینترنت نمایش داده می شود.

چطور 408 Request Timeout Error را درست کنیم

  • با کلیک روی دکمه refresh یا دوباره امتحان کردن URL از نوار آدرس ، صفحه وب را دوباره امتحان کنید. بسیاری از اوقات اتصال کند باعث تاخیر می شود، که خطای 408 Request Timeout را ایجاد می کند و این فقط موقتی است. دوباره امتحان کردن صفحه اغلب موفقیت آمیز خواهد بود.

یادداشت: اگر پیام خطای 408 Request Timeout در حین فرآیند تسویه حساب در یک فروشگاه آنلاین ظاهر شود ، ممکن است تلاش های تکراری برای تسویه حساب منجر به ایجاد چندین سفارش و هزینه های مکرر شود! بیشتر فروشگاه های آنلاین در برابر این خطاها محافظت می کنند ، اما برخی از فروشگاه های آنلاین کوچکتر ممکن است اینگونه نباشند.

  • اتصال اینترنت شما ممکن است تأخیرهای بارگذاری صفحه را ایجاد کند. از وب سایت دیگری مانند Google یا Yahoo دیدن کنید. اگر صفحات به همان سرعت عادی همیشگی بارگیری می شوند ، پس مشکل ایجاد خطای 408 Request Timeout احتمالاً از وب سایت مورد نظر است.
  • اگر همه وب سایت ها کند کار می کنند ، ممکن است ارتباط اینترنت شما تأثیر منفی بگذارد. برای محک زدن پهنای باند فعلی خود ، تست سرعت اینترنت را انجام دهید یا برای پشتیبانی فنی با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید.
  • come back later، این یک پیام خطای رایج در وب سایت های بسیار محبوب است در زمانی که ترافیک آن ها به شدت زیاد می شود و سرورهای آن ها پاسخگو نیستند. با ترک بازدیدکنندگان از وب سایت ، احتمال بارگذاری موفقیت آمیز صفحه برای شما افزایش می یابد.
  • در مورد پیام خطا با مدیر وب سایت تماس بگیرید.

یادداشت: از طریق ایمیل به webmaster@website.com می توانید به مدیر وب سایت بیشتر وب سایت ها دسترسی پیدا کنید و نام وب سایت واقعی را جایگزین وب سایت.com کنید.

خطاهای شبیه به 408 Request Timeout

پیام های زیر نیز خطاهای سمت کاربر هستند و تا حدودی مربوط به خطای 408 Request Timeout هستند: 400 درخواست بد ، 401 غیر مجاز ، 403 ممنوع و 404 یافت نشد.

0 دیدگاه در “Request Timeout Errorافزودن → خودتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *